Žygis Šeirės taku

Yra sakoma, nėra blogo oro, būna tik netinkama apranga.

Su gera nuotaika, patogiai apsirengę „Varpelio“ grupės vaikai su mokytoja iškeliavo į žygį „Šeirės“ taku. Žygeiviai įveikė ne vieną  kliūtį, bendravo su medžiais, stebėjo gamtą, žaidė judrius  žaidimus. Koks žygis be vaišių. Po aktyvios veiklos prisėdome užkąsti, juk gamtoje taip skanu.

Tolerancijos diena „Saulutės“ grupėje

Šią savaitę „Saulutės“ grupės  vaikučiai susipažino su T raidele ir žodžio TOLERANCIJA reikšme. Šiais metais tarptautinės Tolerancijos dienos simbolis yra Tolerancijos Dėlionė.

Kaziuko mugė

• Visą savaitę vaikai kartu su mokytojom kūrė įvairiausius darbelius, o su tėveliais kepė skanėstus, kuriais mugės metu dovanojo vienas kitam, mainė ir ragavo. Kiekvienas stengėsi įsigyti sau ir namiškiams lauktuvių. Taip pat pasikvietėm menininką, drožėją iš medžio Vytautą Jaugėlą, kuris išsamiai papasakojo ir praktiškai parodė, kaip jo rankose medis atgyja, įgauna savitą formą. Vaikai irgi pabandė drožti, bet pasirodo ne taip lengva. Jis supažindino ir su drožėjo įrankiais. Išsiskirstėme linksmai pašėlioję ir pabendravę bei nešini šauniomis lauktuvėmis.

Rudenėlio dovanos

Pasitinkant spalvingą, šiltą ir lepinantį gausiomis dovanomis rudenį, pakvietėme vaikučių tėvelius surengti parodėlę „Rudenėlio dovanos“.

Tariame AČIŪ Ernesto ir Tajaus, Evos ir Tado, Rositos ir Huberto, Domo ir Akvilės, Ernestos ir Emutės, Vytauto, Auksės, Vykinto, Sintijos, Armantės, Justės ir Kotrynos tėveliams, išradingais darbeliais  papuošusiems  mūsų kiemelį.

Susitikimas su Platelių gimnazijos pradinių klasių mokytojomis

Siekiant kokybiško vaikų ugdymo, Platelių UDC įstaigoje buvo organizuotas susitikimas su Platelių gimnazijos pradinių klasių mokytojomis, kurio metu vyko priešmokyklinio amžiaus vaikų kompetencijų ir ugdymo gairių diskusijos.

Platelių UDC priešmokyklinukų išleistuvės

Pakilkit į mėlyną aukštį,
Ir skriskit pirmyn tarsi paukščiai,
Mokyklon, išskleidę sparnus,