mob. +37067423249

tevulinija1

Platelių UDC

DĖMESIO!!!

Dėl nemokamo maitinimo priešmokyklinukams ir pirmokams:

• *visi mokiniai, kurie nuo š.m. rugsėjo 1 d. mokysis pagal priešmokyklinio ugdymo programą ar pradinio ugdymo programą pirmoje klasėje, turi teisę į nemokamus pietus mokykloje, įskaitant darželius, nevertinant pajamų.
  • *nuo liepos 1 d., kreipiantis tik dėl nemokamų pietų priešmokyklinukui ar (ir) pirmokui, reikia užpildyti tik Prašymo-paraiškos gauti mokinių nemokamą maitinimą nevertinant pajamų SP-11 (A) formą. Formą galima užpildyti jungiantis per elektroninius valdžios vartus arba kreiptis į savivaldybės ar seniūnijos socialinės paramos skyrių dėl prašymo-paraiškos pateikimo.

Pasidalinkit šia informacija su tėvais, nes po rugsėjo 1 d., jei nebus prašymo SPIS sistemoje, vaikai nebus įtraukti į nemokamai maitinamų sąrašus ir negaus nemokamų pietų.